Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

O nás

Magsy

Firma MagsyNaší zásadou je vyrábět jen kvalitní výrobky, které obstojí mezi ostatními a budou sloužit k vaší plné spokojenosti. 

Pobočky

Pobočky Magsy, s.r.o.Postupně jsme zřídili pobočky v Polsku, Slovensku i Bulharsku a obchodní zastoupení v dalších zemích.

Certifikáty

Certifikáty MagsyMůžeme vám zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti.

Obchodní podmínky e-shopu

Testování magnetůAbychom Vám maximálně ulehčili výběr nejvhodnějšího magnetu a zároveň mohli garantovat jeho kvalitu, rozhodli jsme se provádět měření odtrhové síly u všech typů našich magnetů.

Testování magnetů

Testování magnetůNabízíme změření odtrhové síly (na přání i magnetické indukce) vámi dodaných magnetů, magnetických čoček, břemenových magnetů a dalších.

Servis magnetických separátorů

Servis separátorůJako každé technologické zařízení se i magnetický separátor v průběhu času opotřebovává a potřebuje pravidelnou údržbu a výměnu opotřebovaných dílů.