Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické lišty

Prodáváme magnetické lišty do dílny nebo kanceláře. Jsou vhodné pro zavěšení kovových předmětů na stěnu nebo pro vytvoření místa na poznámky.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

O nás

Magsy

Firma MagsyNaší zásadou je vyrábět jen kvalitní výrobky, které obstojí mezi ostatními a budou sloužit k vaší plné spokojenosti. 

Pobočky

Pobočky Magsy, s.r.o.Postupně jsme zřídili pobočky v Polsku, Slovensku i Bulharsku a obchodní zastoupení v dalších zemích.

Certifikáty

Certifikáty MagsyMůžeme vám zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti.

Obchodní podmínky e-shopu

Testování magnetůAbychom Vám maximálně ulehčili výběr nejvhodnějšího magnetu a zároveň mohli garantovat jeho kvalitu, rozhodli jsme se provádět měření odtrhové síly u všech typů našich magnetů.

Testování magnetů

Testování magnetůNabízíme změření odtrhové síly (na přání i magnetické indukce) vámi dodaných magnetů, magnetických čoček, břemenových magnetů a dalších.

Servis magnetických separátorů

Servis separátorůJako každé technologické zařízení se i magnetický separátor v průběhu času opotřebovává a potřebuje pravidelnou údržbu a výměnu opotřebovaných dílů.