Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Certifikáty

Certifikát ISO 9001:2008

Certifikát ISO 9001:2008Myslíme si, že jedině kvalitně zpracované výrobky z prvotřídních materiálů mají v dnešním světě šanci na úspěch. Proto jsme se 10. srpna 2006 stali držiteli certifikátu ISO 9001. Jsme certifikovaní společností SGS Czech Republic, s.r.o. Proto vám můžeme zaručit, že naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti, jsou vyrobeny na čistém pracovišti kvalifikovanými pracovníky podle jednotné dokumentace.

 

Certifikát Strojírenského zkušebního ústavu v Brně

Certifikát pro břemenové magnety Naše břemenové magnety jsou testovány Strojírenským zkušebním ústavem v Brně. Každý břemenový magnet před prodejem individuálně testujeme a dodáváme jej včetně certifikátu s uvedenou nosností. Každý břemenový magnet splňuje požadavky směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/42/ES.

Testovací protokol

Testovací protokol magnetického separátoruKe každému magnetickému separátoru dodáváme také testovací protokol, který potvrzuje, že separátor prošel zkouškou magnetické indukce a odtrhovou zkouškou s uvedeným výsledkem. Zkoušku magnetické indukce provádíme gaussmetrem a odtrhovou zkoušku provádíme na testovacím zařízení TZM2 dle metody popsané v protokolu.

 

 

Chováme se ekologicky

Certifikát EKO-KOMJsme zapojeni do systému EKO-KOM a splňujeme tak zákonnou povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů. Dbáme na to, abychom při výrobě nevytvářeli přebytečné látky zatěžující životnÍ prostředí.