XXL sady

Připravili jsme si pro Vás další velmi zajímavou novinku. U několika vybraných produktů jsme vytvořili speciální velkoobchodní balení  - výrobky balené po několika metrech či několika kusech. Tyto XXL sady je pak možné zakoupit v našem e-shopu za zvýhodněné ceny.

https://e-shop.magsy.cz/vyhodna-baleni-xxl/

XXL sady
XXL sady

Barevné magnety kulaté

Barevné kulaté magnety v bílé, červené, modré, zelené nebo žluté barvě nabízíme v sadách po 126 ks za zvýhodněnou cenu 850 Kč. Tyto magnety najdou uplatnění nejen v kancelářích, ale také např. ve školách. Jedná se o magnety o velikosti 20x5 mm.

Feritové magnety

Feritové magnety ve tvaru válce najdete u nás na e-shopu v sadách po 185 ks a to u magnetů o rozměrech 16x5 mm nebo 20x5 mm.

Magnety na opasek

Magnety na opasek ve velkoobchodním balení obsahující 10 ks magnetů. Pomocí spony na zadní straně můžete připevnit magnet na opasek. Díky silnému magnetu pak máte při práci bezpečně na dosah kovové šrouby, vruty nebo hřebíky.

Magnetické fólie

Nabízíme několik sad magnetických fólii o různé tloušťce (0,4 mm – 1 mm). Jedná se o magnetické fólie bez povrchové úpravy o délce vždy 5 m.

Magnetické kapsy

Magnetické kapsy především chrání vložený list papíru před poškozením, lze je pak upevnit na jakoukoliv kovovou podložku. Ve zvýhodněných XXL sadách nabízíme tyto typy magnetických kapes: klasické magnetické kapsy, magnetické kapsy s rámečkem a magnetické kapsy s výřezem. Jedná se o sady 20 ks.

Magnetické kolíčky

Magnetické kolíčky v několika atraktivních barvách – v červené, modré, žluté a zelené v sadách po 10 ks za zvýhodněnou cenu 770 Kč.

Magnetické pásky

Magnetické pásky se silnou samolepící vrstvou o délce 10 m nabízíme v našem e-shopu za zvýhodněnou cenu od 545 Kč.

Nábytkářské magnety

Nábytkářské magnety v sadách po 5 ks. Jedná se o nábytkářské magnety v bílé nebo černé barvě.

Neodymové magnety

Neodymové magnety ve tvaru válce v sadách od 25 do 100 ks. XXL sady neodymových magnetů jsou dostupné u různých velikostí těchto magnetů.

Samolepící magnetické fólie

Samolepící magnetické fólie o délce 5m a to u fólií s tloušťkou od 0,5 do 1mm, v e-shopu za zvýhodněnou cenu.

XXL sady online

V našem e-shopu si určitě vyberete!

XXL sady