Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

 1. Barevné magnetické pásky
 2. Magnety pro domácnost
 3. Kancelářské magnety
 4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

 • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
 • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
 • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
 • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Rotační magnetické sparátory

Výsuvný rotační magnetický separátor (MSVR)

Magnetický separátor výsuvný rotačníRotační magnetický separátor se skládá z magnetických výsuvných trubic, které jsou umístěny ve skříňkové konstrukci zakončené přírubami. Komponent s magnetickými trubicemi je usazen na hřídeli poháněné elektromotorem (400 V). V průběhu separace se tedy magnetické trubice plynule otáčejí, což snižuje riziko probroušení krycích trubic magnetů abrazivním materiálem a také snižuje riziko ucpávání separátoru hůře sypným materiálem. Povrchová úprava zařízení je pískováním (za příplatek možnost dodat v leštěném provedení).

Vývoj, výroba, montáž, servisMagnetický separátor je zakončen čtvercovými přírubami. Jsme však schopni vyhovět vašim požadavkům na vstupní/výstupní rozměry a různé druhy zakončení.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám

Výhody separátoru

 1. Velmi vysoká účinnost separace.
 2. Je vyroben z nerez oceli 1.4301.
 3. Rotující trubice jsou poháněny elektromotorem.
 4. Snížené riziko probroušení trubic abrazivním materiálem.
 5. Možnost měnit rychlost rotace magnetických trubic.

Jaké materiály umí třídit

 • Sypké a hůře prostupné směsi
 • Materiály náchylné ke klenbování
 • Abrazivní materiály
 

Konstrukce rotačního separátoru

Magnety jsou vsazeny v nerezovém pouzdře, takže jsou chráněny před poškozením a jejich čištění je velice snadné, rychlé a pohodlné. Magnetické trubice jsou usazeny na rotační hřídeli, která je poháněna elektromotorem. Je možné měnit rychlost rotace magnetických trubic podle typu a množství separovaného materiálu.

Rotující magnetické trubice

 

Magnetický separátor je osazen velmi silnými neodymovými NdFeB magnety s magnetickou indukci 10.400 Gs (na přání můžeme použít magnety s magnetickou indukcí více než 14.000 Gs!). Průměr magnetické výsuvné trubice 30 mm, tloušťka stěny trubice cca 0,7 mm. Zařízení je kompletně vyrobeno z nerez oceli 1.4301.

Čištění magnetického separátoru

Odstranění zachycených kovových nečistot je velmi snadné. Po odjištění spon vytáhnete magnetické trubice z těla separátoru. Poté vyklopíte dvířka a zafixujete je v této poloze zajišťovacím čepem. Na magnetické trubice nasunete sběrnou nádobu. Jako poslední krok sejmete z magnetických jader trubice spolu se sběrnou nádobou. Zachycené kovy odpadnou do sběrné nádobky a magnetický separátor je vyčištěn.

Obraťte se na nás

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb.

Napište si o nabídku na separátor