Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

 1. Barevné magnetické pásky
 2. Magnety pro domácnost
 3. Kancelářské magnety
 4. Magnety pro kutily

 

Magnetické lišty

Prodáváme magnetické lišty do dílny nebo kanceláře. Jsou vhodné pro zavěšení kovových předmětů na stěnu nebo pro vytvoření místa na poznámky.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

 • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
 • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
 • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
 • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Rotační magnetické sparátory

Výsuvný rotační magnetický separátor (MSVR)

Magnetický separátor výsuvný rotačníRotační magnetický separátor se skládá z magnetických výsuvných trubic, které jsou umístěny ve skříňkové konstrukci zakončené přírubami. Komponent s magnetickými trubicemi je usazen na hřídeli poháněné elektromotorem (400 V). V průběhu separace se tedy magnetické trubice plynule otáčejí, což snižuje riziko probroušení krycích trubic magnetů abrazivním materiálem a také snižuje riziko ucpávání separátoru hůře sypným materiálem. Povrchová úprava zařízení je pískováním (za příplatek možnost dodat v leštěném provedení).

Vývoj, výroba, montáž, servisMagnetický separátor je zakončen čtvercovými přírubami. Jsme však schopni vyhovět vašim požadavkům na vstupní/výstupní rozměry a různé druhy zakončení.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám

Výhody separátoru

 1. Velmi vysoká účinnost separace.
 2. Je vyroben z nerez oceli 1.4301.
 3. Rotující trubice jsou poháněny elektromotorem.
 4. Snížené riziko probroušení trubic abrazivním materiálem.
 5. Možnost měnit rychlost rotace magnetických trubic.

Jaké materiály umí třídit

 • Sypké a hůře prostupné směsi
 • Materiály náchylné ke klenbování
 • Abrazivní materiály
 

Konstrukce rotačního separátoru

Magnety jsou vsazeny v nerezovém pouzdře, takže jsou chráněny před poškozením a jejich čištění je velice snadné, rychlé a pohodlné. Magnetické trubice jsou usazeny na rotační hřídeli, která je poháněna elektromotorem. Je možné měnit rychlost rotace magnetických trubic podle typu a množství separovaného materiálu.

Rotující magnetické trubice

 

Magnetický separátor je osazen velmi silnými neodymovými NdFeB magnety s magnetickou indukci 10.400 Gs (na přání můžeme použít magnety s magnetickou indukcí více než 14.000 Gs!). Průměr magnetické výsuvné trubice 30 mm, tloušťka stěny trubice cca 0,7 mm. Zařízení je kompletně vyrobeno z nerez oceli 1.4301.

Čištění magnetického separátoru

Odstranění zachycených kovových nečistot je velmi snadné. Po odjištění spon vytáhnete magnetické trubice z těla separátoru. Poté vyklopíte dvířka a zafixujete je v této poloze zajišťovacím čepem. Na magnetické trubice nasunete sběrnou nádobu. Jako poslední krok sejmete z magnetických jader trubice spolu se sběrnou nádobou. Zachycené kovy odpadnou do sběrné nádobky a magnetický separátor je vyčištěn.

Obraťte se na nás

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb.

Napište si o nabídku na separátor