Clip magnety

Clip magnetyClip magnety jsou velmi silné neodymové magnety NdFeB kryté vrstvou gumy, která chrání magnety před jejich poškozením.

Možnosti použití clip magnetů

Tyto magnety například slouží k upnutí a fixaci dvou nezávislých předmětů, závěsů, madel atd. Dále tyto clip magnety naleznou široké uplatnění například v dílnách a skladech kde si můžete sestavit vlastní upínací systém na nářadí, nože, metry. Clip magnety jsou navzájem přitahovány silou až 17 N (cca 1,7 kg)!

Samolepicí magnety

Clip magnet se samolepkou - samolepicí magnetV případě použití jako upínací magnety objednávejte magnet se samolepicí vrstvou z jedné strany pro jednoduché a kvalitní nalepení magnetu i na ne zcela rovné povrchy.

Rozměry clip magnetů

  • průměr magnetu - 15 mm
  • výška magnetu - 5 mm
  • rozměry gumové části - 40 x 20 mm

On-line prodej magnetů

V našem e-shopu si vyberete z nabídky magnetů

Kupte si clip magnety v e-shopu

Podívejte se, jak můžete použít clip magnety

Související magnety

Neodymový magnet

Neodymové magnety NdFeB

Neodymový magnet (NdFeB) je v současnosti nejsilnějším trvalým magnetem. Tyto magnety mají i při malých rozměrech značnou sílu.

Samariový magnet

Samariové magnety SmCo

Samariový magnet (SmCo) patří k nejsilnějším magnetům. Jeho výraznou předností je teplotní odolnost. Ta může být dokonce až 300 °C.

Feritový magnet

Feritové magnety

Feritový magnet je klasický, černý magnet. Podle postupu výroby se dělí na izotropní (slabší) magnety a anizotropní (silnější) magnety.

Kancelářský magnet

Kancelářské magnety

Naleznou uplatnění nejen v kanceláři, ale také ve školách a domácnostech. Prodáváme barevné magnety i často používané feritové magnety.

Povlakovaný magnet

Povlakované magnety

Magnety jsou potaženy tenkou vrstvou PVC, čímž jsou zbaveny ostrých hran a neušpiní a nepoškodí upínaný předmět.

Voděodolný pogumovaný neodymový magnet

Voděodolné pogumované neodymové magnety

Tyto neodymové magnety jsou zcela pokryty vrstvou pryže, což poskytuje následující výhody: voděodolnost a ochranu před poškrábáním.