Proč se vyplatí spolupracovat s firmou Magsy, s. r. o.

Prodáváme magnety a magnetické filtry s certifikátem kvality

Od 10. srpna 2006 jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Proto vám můžeme zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti, jsou vyrobeny na čistém pracovišti kvalifikovanými pracovníky podle jednotné dokumentace.

Vyrábíme pouze v České republice

Vyrábíme pouze v České republice

Sázíme na šikovnost a řemeslnou zručnost našich dělníků - obráběčů kovů, soustružníků, frézařů nebo svářečů. Naší zásadou je vyrábět jen kvalitní výrobky, které obstojí mezi ostatními a budou sloužit k vaší plné spokojenosti.

Máme vlastní vývojové oddělení

Domníváme se, že pouze neustálý vývoj je správná cesta k udržení konkurenceschopnosti. Proto se můžeme opřít o vlastní konstrukční a vývojové oddělení složené ze zkušených a motivovaných pracovníků. Můžeme tak snadno připravit výrobky splňující vaše očekávání.

Provozujeme pobočky v evropských zemích

Abychom mohli pružně reagovat na vaše přání, postupně jsme zřídili pobočky v Polsku, Slovensku, Německu, Bulharsku a Rumunsku. V dalších evropských zemích máme obchodní zastoupení.

Prodáváme magnety a další magnetické výrobky do celého světa

Jsme hrdí na to, že jsme se prosadili na zahraničních trzích. Jsme schopní vyhovět přáním těch nejnáročnějších zákazníků. Současně je pro nás závazkem udržet vysokou kvalitu našich výrobků.

Na trhu působíme od roku 2000

Společnost MAGSY, s. r. o. vznikla v listopadu 2000. Zakladatelem a jediným vlastníkem je Jiří Němeček. Z původně malé firmy s několika zaměstnanci se vyvinula stabilní prosperující firma s desítkami zaměstnanců s kvalitním zázemím. Od konce roku 2011 sídlíme v nových prostorách, které splňují naše požadavky na efektivitu výroby a komfort při práci.

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb. Napište si o nabídku na separátor

Naše internetové adresy

1. Jazykové mutace webu

Vycházíme vstříc zahraničním zájemcům o magnetické separátory, proto v tuto chvíli provozujeme 20 jazykových verzí WWW stránek. Na dalších jazycích průběžně pracujeme.

 

2. Jazykové mutace e-shopu

Prodáváme magnety a magnetické výrobky koncovým zákazníkům po celé Evropě. Také pro ně provozujeme e-shop ve 14 jazycích.

 

3. Produktové mikrostránky

Usnadnili jsme vám orientaci v široké nabídce neodymových magnetů, které jsou nejsilnější a také nejprodávanější magnety na trhu. Na zvláštní stránce je přehledně vyobrazen každý tvar magnetu a jejich hlavní výhody.

 

Ulehčili jsme vám orientaci v nabídce feritových magnetů, které mají velmi široké použití. Na zvláštní stránce je přehledně vyobrazen každý tvar magnetu a jejich hlavní výhody.

Magnetické fólie jsou velmi užitečný magnetický výrobek, zvlášť v kombinaci se samolepicí vrstvou. Na této stránce uvidíte různé tvary a typy fólií a snadno si z nich vyberete.

 

Pro lehčí orientaci v našem sortimentu jsme vytvořili zvláštní stránku zaměřenou jen na magnetické kapsy. Jednoduše zde uvidíte různé tvary a typy kapes a snadno si z nich vyberete.

 

 

Chcete se dozvědět zajímavosti o magnetických čočkách? Např. kolik udrží naše nejsilnější čočka? Nevíte, co to je magnetická čočka a jak se dá použít? Tak právě pro vás jsme připravili tématickou mikrostránku.