O MAGSY

Naší zásadou je vyrábět jen kvalitní výrobky, které obstojí mezi ostatními a budou sloužit k vaší plné spokojenosti.

Pobočky MAGSY

Postupně jsme zřídili pobočky v Německu, Polsku, Slovensku, Bulharsku, Rumunsku, USA. a obchodní zastoupení v dalších zemích.

Certifikace

Můžeme vám zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti.

Obchodní podmínky E-shopu

Obchod obsahuje seznam zboží nabízeného prodávajícím k prodeji, a to včetně uvedení cen jednotlivého nabízeného zboží.

Testování magnetů

Nabízíme změření odtrhové síly (na přání i magnetické indukce) vámi dodaných magnetů, magnetických čoček, břemenových magnetů a dalších.

Servis separátorů

Jako každé technologické zařízení se i magnetický separátor v průběhu času opotřebovává a potřebuje pravidelnou údržbu a výměnu opotřebovaných dílů.

O společnosti MAGSY a proč s námi spolupracovat?

PRODÁVÁME MAGNETY A MAGNETICKÉ FILTRY S CERTIFIKÁTEM KVALITY

Od 10. srpna 2006 jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Proto vám můžeme zaručit, že vyrábíme z prvotřídních materiálů a naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti, jsou vyrobeny na čistém pracovišti kvalifikovanými pracovníky podle jednotné dokumentace.

VYRÁBÍME POUZE V ČESKÉ REPUBLICE

Sázíme na šikovnost a řemeslnou zručnost našich dělníků - obráběčů kovů, soustružníků, frézařů nebo svářečů. Naší zásadou je vyrábět jen kvalitní výrobky, které obstojí mezi ostatními a budou sloužit k vaší plné spokojenosti.

MÁME VLASTNÍ VÝVOJOVÉ ODDĚLENÍ

Domníváme se, že pouze neustálý vývoj je správná cesta k udržení konkurenceschopnosti. Proto se můžeme opřít o vlastní konstrukční a vývojové oddělení složené ze zkušených a motivovaných pracovníků. Můžeme tak snadno připravit výrobky splňující vaše očekávání.

PROVOZUJEME POBOČKY V EVROPSKÝCH ZEMÍCH

Abychom mohli pružně reagovat na vaše přání, postupně jsme zřídili pobočky v Německu, Polsku, Slovensku, Bulharsku, Rumunsku a v USA. V dalších evropských zemích máme obchodní zastoupení.

PRODÁVÁME MAGNETY A DALŠÍ MAGNETICKÉ VÝROBKY DO CELÉHO SVĚTA

Jsme hrdí na to, že jsme se prosadili na zahraničních trzích. Jsme schopní vyhovět přáním těch nejnáročnějších zákazníků. Současně je pro nás závazkem udržet vysokou kvalitu našich výrobků.

NA TRHU PŮSOBÍME OD ROKU 2000

Společnost MAGSY, s. r. o. vznikla v listopadu 2000. Zakladatelem a jediným vlastníkem je Jiří Němeček. Z původně malé firmy s několika zaměstnanci se vyvinula stabilní prosperující firma s desítkami zaměstnanců s kvalitním zázemím. Od konce roku 2011 sídlíme v nových prostorách, které splňují naše požadavky na efektivitu výroby a komfort při práci.

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb. Napište si o nabídku na separátor

KDE VŠUDE NÁS NAJDETE? - NAŠE INTERNETOVÉ ADRESY

JAZYKOVÉ MUTACE WEBU

Vycházíme vstříc zahraničním zájemcům o magnetické separátory, proto v tuto chvíli provozujeme 20 jazykových verzí WWW stránek. Na dalších jazycích průběžně pracujeme.

Domovská stránka: www.magsy.cz

Jazykové mutace e-shopu

JAZYKOVÉ MUTACE E-SHOPU

Prodáváme magnety a magnetické výrobky firmám a koncovým zákazníkům do celého světa. Také pro ně provozujeme e-shop ve 14 jazycích.

Domovská stránka: e-shop.magsy.cz

Produktové mikrostránky

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ Z NAŠEHO PODNIKÁNÍ

To nejdůležitější z našeho podnikání naleznete na stránce www.magsy-group.com

MIKROSTRÁNKY - MAGNETICKÉ SEPARÁTORY

Hlavním smyslem separace kovů je zachycení (vytřídění) kovových magnetických nečistot z materiálu. Při použití magnetického separátoru máte jistotu, že jste pro zachycené nežádoucích kovových nečistot udělali maximum.

MIKROSTRÁNKY - NEODYMOVÉ MAGNETY

Usnadnili jsme vám orientaci v široké nabídce neodymových magnetů, které jsou nejsilnější a také nejprodávanější magnety na trhu. Na zvláštní stránce je přehledně vyobrazen každý tvar magnetu a jejich hlavní výhody.

MIKROSTRÁNKY - MAGNETICKÉ FÓLIE

Magnetické fólie jsou velmi užitečný magnetický výrobek, zvlášť v kombinaci se samolepicí vrstvou. Na této stránce uvidíte různé tvary a typy fólií a snadno si z nich vyberete.

MIKROSTRÁNKY - FERITOVÉ MAGNETY

Ulehčili jsme vám orientaci v nabídce feritových magnetů, které mají velmi široké použití. Na zvláštní stránce je přehledně vyobrazen každý tvar magnetu a jejich hlavní výhody.

MIKROSTRÁNKY - MAGNETICKÉ KAPSY

Pro lehčí orientaci v našem sortimentu jsme vytvořili zvláštní stránku zaměřenou jen na magnetické kapsy. Jednoduše zde uvidíte různé tvary a typy kapes a snadno si z nich vyberete.

MIKROSTRÁNKY - MAGNETICKÉ ČOČKY

Chcete se dozvědět zajímavosti o magnetických čočkách? Např. kolik udrží naše nejsilnější čočka? Nevíte, co to je magnetická čočka a jak se dá použít? Tak právě pro vás jsme připravili

Pobočky Magsy, s. r. o.

Abychom mohli pružně reagovat na vaše přání, postupně jsme zřídili pobočky v Německu, Polsku, Slovensku, Bulharsku, Rumunsku a v USA.

V dalších evropských zemích máme obchodní zastoupení.

Česká republika

MAGSY, s.r.o.
Holešovská 457
763 16 Fryšták
tel.: +420 577 220 497
www.magsy.cz

Slovensko

MAGSY SK, s.r.o.
ulica 1. mája 882/46
020 25 Púchov
tel.: +421 424 353 266
www.magsy.sk

Polska

Magsy Sp. z o.o.
ul. Nakielska 35
42-600 Tarnowskie Góry
tel.: +48 32 768 34 56
www.magsy.pl

Deutschland

MAGSY GmbH
Langer Kornweg 28
65451 Kelsterbach
tel.: +49 (0) 6107 985 67 25
www.magsy.eu

Bulgaria

Magsy Bulgaria EOOD
ul. Kjustendil 21
Sofia 1609
tел.: +359 2 859 9658
www.magsy.bg

România

S.C. MAGSY RO S.R.L.
Ferma 8
417331 Homorog, jud. Bihor
tel.: +4 0259 372 321
www.magsy.ro

Россия

ООО «МАГСИ»
Проезд Автоматики 10/3, офис 1
460048, г. Оренбург
+79 867 945 3911
www.magnity-magsy.ru

United States

MAGSY, INC.
12121 Wilshire Boulevard, Suite 525
Los Angeles, CA 90025
tel.: +1 619 488 1743
fax: +1 619 488 1937
www.magsy.us

Certifikáty

Certifikát ISO 9001

Myslíme si, že jedině kvalitně zpracované výrobky z prvotřídních materiálů mají v dnešním světě šanci na úspěch. Proto jsme se 10. srpna 2006 stali držiteli certifikátu ISO 9001. Proto vám můžeme zaručit, že naše výrobky splňují nároky nejvyšší jakosti, jsou vyrobeny na čistém pracovišti kvalifikovanými pracovníky podle jednotné dokumentace.

 

Certifikát Strojírenského zkušebního ústavu v Brně

Certifikát pro břemenové magnety Naše břemenové magnety jsou testovány Strojírenským zkušebním ústavem v Brně. Každý břemenový magnet před prodejem individuálně testujeme a dodáváme jej včetně certifikátu s uvedenou nosností. Každý břemenový magnet splňuje požadavky směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/42/ES.

Testovací protokol

Testovací protokol magnetického separátoruKe každému magnetickému separátoru dodáváme také testovací protokol, který potvrzuje, že separátor prošel zkouškou magnetické indukce a odtrhovou zkouškou s uvedeným výsledkem. Zkoušku magnetické indukce provádíme gaussmetrem a odtrhovou zkoušku provádíme na testovacím zařízení TZM2 dle metody popsané v protokolu.

 

Chováme se ekologicky

Certifikát EKO-KOMJsme zapojeni do systému EKO-KOM a splňujeme tak zákonnou povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů. Dbáme na to, abychom při výrobě nevytvářeli přebytečné látky zatěžující životnÍ prostředí.