Magnetické separátory suchých směsí s automatickým čištěním

Dvoustranný magnetický separátor pro suché směsi (MSV PO)

Dvoustranný magnetický separátor pro suché směsiMagnetický separátor s automatickým čištěním slouží k separaci kovových magnetických nečistot. Obvykle nabízíme tři typy se vstupním rozměrem 250 x 250, 400 x 400 a 500 x 500 mm s kapacitou až 150 t/h.

Čištění magnetického separátoru

Magnetický separátor pro suché směsi - dvoustrannýPrincip automatického čištění spočívá v tom, že materiál se sype středovou částí magnetického separátoru a vždy po nastaveném intervalu jsou nachytané kovové nečistoty vyneseny do levé nebo pravé výsypky (viz animace níže). Velkou výhodou je, že při čištění nemusí dojít k přerušení toku materiálu.

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb. Napište si o nabídku na separátor

Tento výrobek vyvíjí a vyrábí naše společnost. Montáž i servis provádějí naši odborně vyškolení technici.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám.
Poslat dotaz

VÍCE INFORMACÍ NA SPECIALIZOVANÉM WEBU

Animace čištění dvoustranného separátoru

Princip čištění

Jednostranný magnetický separátor pro suché směsi (MSV PO J)

Magnetický separátor pro suché směsi - jednostrannýTento magnetický separátor slouží k separaci kovových magnetických nečistot. Je osazen velmi silnými neodymovými magnety. Díky unikátnímu způsobu čištění trubic je možné separovat i kovové nečistoty větší než 5 mm, které by výše uvedený dvoustranný separátor mohly poškodit. Nezanedbatelným faktorem jsou také menší nároky na prostor.

Čištění magnetického separátoru

Magnetický separátor pro suché směsi - jednostrannýU tohoto typu separátoru princip automatického čištění spočívá v tom, že materiál se sype boční částí magnetického separátoru a vždy po nastaveném intervalu jsou nachytané kovové nečistoty vyneseny na druhou stranu k výsypce. K očištění magnetických trubic dojde přesunutím nerezových trubic a kovové nečistoty jsou vyneseny do boční výsypky.

Posun magnetických trubic

 


Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb. Napište si o nabídku na separátor

Tento výrobek vyvíjí a vyrábí naše společnost. Montáž i servis provádějí naši odborně vyškolení technici.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám.
Poslat dotaz

VÍCE INFORMACÍ NA SPECIALIZOVANÉM WEBU

Animace čištění jednostranného separátoru

Princíp čistenia

 

 

 

 

 

 

Jednostranný magnetický separátor pro suché směsiMagnetické separátory jsou ovládány pomocí pneumatických prvků FESTO a proces čištění je kontrolován elektronickým systémem SIEMENS. Je možné je napojit na řídící systém celého provozu.

 
-->

Další typy magnetických separátorů pro suché směsi

Deskové magnetické separátory
Deskový magnetický separátorDeskový separátor slouží ke třídění nečistot z lehce prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu, který by už přes magnetické rošty nepropadával plynule.

Magnetické desky
Magnetická deskaMagnetická deska slouží k separaci malého množství magnetických nečistot z lehce prostupných směsí.

Separátory nad pásový dopravník
Magnetický separátor nad pásový dopravníkMagnetický separátor slouží k třídění zejména větších magnetických nečistot z lehce prostupných směsí dopravovaných na dopravním pásu. Ruční i automatické čištění.

Magnetické bubny
Magnetický bubenMagnetický buben je určen k separaci magnetických nečistot ze sypkých směsí (barevné kovy, plastový granulát, odpadové směsi).

Magnetické válce
Magnetické válceMagnetický válec je určen k třídění magnetických částic ze sypkých směsí (dřevo, kámen, uhlí, barevné kovy, odpadové směsi). Tento válec nahradí běžný koncový válec dopravníku.

Magnetické tyče
Magnetická tyčDíky velmi tenké stěně krycí trubice mají magnetické tyče na povrchu sílu 6 000 a 7 000 Gs.

Magnety do násypky vstřikolisu
Magnet do násypky vstřikolisuMagnet do násypky nalezne uplatnění především v plastikářském průmyslu, je-li používán regranulát nebo drcený materiál.