Produkty

MENU

Obyčejné kancelářské magnety

chci přejít do e-shopu

V následující tabulce naleznete typy magnetů, které se obvykle používají pro kancelářské účely. Máte-li zájem, kontaktujte nás, rádi vám zašleme katalog kompletního sortimentu feritových magnetů.

On-line prodej magnetů

V našem e-shopu si vyberete z bohaté nabídky magnetů

KUPTE SI OBYČEJNÉ MAGNETY V E-SHOPU KUPTE SI MAGNETY V POUZDŘE V E-SHOPU

Nabídka obyčejných kancelářských magnetů

Skutečná velikost Označení Objednací číslo Popis
Slabší
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMI-A
(12 x 5)
10402 Isotropní feritový magnet, průměr 12, tloušťka 5 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 1 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMI-A
(16 x 5)
10404 Isotropní feritový magnet, průměr 16, tloušťka 5 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 2 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMI-A
(20 x 5)
10407 Isotropní feritový magnet, průměr 20, tloušťka 5 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 3 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMI-A
(26 x 5)
10406 Isotropní feritový magnet, průměr 26, tloušťka 5 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 5 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMI-B
(28 x 15 x 5)
10400 Isotropní feritový magnet, délka 28, šířka 15 a tloušťka 5 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 5 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
Silnější
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMA-A
(27 x 6)
10310 Anisotropní feritový magnet, průměr 27,toušťka 6 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží cca 10 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

FMA-A
(27 x 10)
10309 Anisotropní feritový magnet, průměr 27, tloušťka 10 mm, na magnetické nástěnce spolehlivě udrží 13 ks papíru A4 (záleží na síle plechu magnetické nástěnky)
 

Obyčejné kancelářské magnety

MVP-30 NdFeB-P 60101 Velmi silný magnet umístěný v plastovém pouzdře pro jednodušší sejmutí z nástěnky. Udrží až 24 ks papíru A4 (záleží na síle plechu, magnetické nástěnky). Vhodný např. k uchycení velkých výkresů. Průměr plastového pouzdra je 30 mm.

Související magnety

Magnety barevné

Vyrábíme barevné magnety v pěti základních barvách (červená, modrá, zelená, žlutá, bílá). Běžně dodáváme barevné kancelářské magnety o průměru 15, 16, 20 a 26 mm, tloušťka je vždy 5 mm. Magnety můžete nakupovat  jak samostatně balené, tak i v komerčním balení po 10 kusech. On-line prodej magnetů V našem e-shopu si vyberete z bohaté nabídky magnetů KUPTE SI […]

Magnety v plastovém pouzdře

Velmi silné kancelářské magnety zasazené do plastového pouzdra. Na magnetické nástěnce udrží až 25 kusů kancelářského papíru formátu A4. Jsou vhodné např. na přidržení velkoformátových výkresů. Magnety dodáváme bez potisku případně s firemním logem MAGSY. Pří nákupu magnetu s logem MAGSY poskytujeme výraznou slevu. On-line prodej magnetů V našem e-shopu si vyberete z nabídky magnetů KUPTE SI MAGNETY […]

Magnety v kovovém pouzdře

Jedná se o velmi silný neodymový magnet NdFeB vsazený v kovovém pouzdře. Magnet je tak silný, že udrží na magnetické nástěnce až 15 kusů kancelářského papíru formátu A4. Díky ergonomickému tvaru kovového pouzdra je magnet příjemný na manipulaci. Kovové pouzdro také zvyšuje odolnost magnetu a snižuje riziko jeho poškození. Tyto magnety jsme pro vás připravili v dvojím barevném provedení - […]

Magnetická čísla

V balení jsou vždy tři sady čísel a znamének. Magnetická čísla jsou skvělá učební pomůcka, především pro malé školáky, kteří se tak nenásilnou formou hry učí základům matematiky (sčítání a odečítání, malá násobilka). Díky této hře - výuce děti matematika opravdu baví. Výška čísel je 4 cm. Magnetická čísla dodáváme také balené v sáčku po jedné sadě, aby […]
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram