Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Magnety

Neodymové magnety NdFeB

Neodymový magnet NdFeBNeodymový magnet (NdFeB) je v současnosti nejsilnějším trvalým magnetem. Tyto magnety mají i při malých rozměrech značnou sílu.

Samariové magnety SmCo

Samariový magnet SmCoSamariový magnet (SmCo) patří k nejsilnějším magnetům. Jeho výraznou předností je teplotní odolnost. Ta může být dokonce až 300 °C.

Magnety AlNiCo

Magnet AlNiCoAlNiCo magnet patří k velmi silným magnetům. Jejich výraznou předností je vysoká teplotní odolnost. Ta může být dokonce až 525 °C.

Feritové magnety

Feritový magnetFeritový magnet je klasický, černý magnet. Podle postupu výroby se dělí na izotropní (slabší) magnety a anizotropní (silnější) magnety.

Kancelářské magnety

Kancelářský magnetNaleznou uplatnění nejen v kanceláři, ale také ve školách a domácnostech. Prodáváme barevné magnety i často používané feritové magnety.

Povlakované magnety

Magnet s povrchocou úpravouMagnety jsou potaženy tenkou vrstvou PVC, čímž jsou zbaveny ostrých hran a neušpiní a nepoškodí upínaný předmět.

Magnetická zvířátka

Dřevěný magnetJsou vhodné na přichycení dětských obrázků na ledničce či magnetické tabuli, kde nepůsobí studeným dojmem jako klasické magnety.

Clip magnety

Clip magnetMagnety jsou velmi silné neodymové NdFeB magnety kryté gumovou vrstvou, která chrání magnety před jejich poškozením.

Magnety pro littlest pet shop

Magnety pro hračkyLittlest Pet Shop je obvykle ze spodní strany osazen velmi silným neodymovým magnetem, který umožní jejich připevnění na lednici nebo nástěnce.

Srovnávací tabulka magnetů

 Feritový isotropníFeritový anisotropníNeodymovýSmCoAlNiCo
Cena
Síla
Teplotní odolnost
Chemická odolnost