Magnety pro kutily

Magnet na opasek

Magnet na opasek

Je to velmi užitečná pomůcka pro řemeslníky, kutily a opraváře. Pomocí spony na zadní straně připevníte magnet na opasek.

Magnetický otvírák

Magnetický otvírák lahvíTato užitečná pomůcka umožní jedním pohybem otevřít láhev a současně zachytí víčko.

Magnetická miska

Magnetická miskaZ venkovní strany jsou na dně misky velmi silné magnety, které udrží všechny předměty v misce a misku samotnou na kovovém podkladu.

Magnetický držák nápojů

Magnetický držák nápojpůDržák hrnku nebo lahve připevníte kamkoliv na kovovou plochu, např. na ledničku, stěnu regálu, zárubně nebo montážní skříňku.

Magnetická barva

Magnetická barvaPoužívá se jako podkladový nátěr. Nátěr obsahuje velmi malé železné částice díky nimž získává funkci magnetické nástěnky a drží na něm magnety.

Magnetický držák hřebíků a vrutů

Magnetický držák hřebíků a vrutůMagnet na konci držáku udrží hřebík nebo vrut. Díky držáku snáze zatlučete hřebík i na hůře přístupných místech.

Magnetický držák šroubů na zápěstí

Magnetický držák šroubů na zápěstíNa červené magnetické obdélníky si nachystáte kovové šrouby nebo vruty a pustíte se do práce. 

Dřevěné bedýnky

Dřevěné bedýnkyDřevěné bedýnky jsou velkým pomocníkem v nejrůznějších provozech, kde mohou sloužit např. k uskladnění výrobků, polotovarů, organizaci výroby.