Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické lišty

Prodáváme magnetické lišty do dílny nebo kanceláře. Jsou vhodné pro zavěšení kovových předmětů na stěnu nebo pro vytvoření místa na poznámky.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Magnety pro sběrné suroviny

Kuželový třídící magnet

Kuželový třídící magnet Používá se k ověření přítomnosti magnetického materiálu a patří proto k obvyklému vybavení zaměstnanců sběrných surovin. Je upevněn na mosazném řetízku, který je dlouhý 50 cm. Řetízek je opatřen karabinou pro jednoduché připevnění k oděvu, čímž se snižuje možnost ztráty magnetu. Délka magnetu je 50 mm, průměr 14 mm a hmotnost 36 g.

Kuželový třídící magnet kyvadlový

Kuželový třídící magnet kyvadlový Používá se k ověření přítomnosti magnetického materiálu. Stejně jako kuželový třídicí magnet je osazen velmi silným neodymovým NdFeB magnetem. Díky umístění na tyčce je možné jej použít k vytahování kovových magnetických součástek z obtížně přístupných prostor (např. z motoru vozidla). Celková délka 160 mm, průměr 14 mm.

Supersilný třídící magnet

Supersilný třídící magnetJe osazen velmi silným NdFeB magnetem. Díky tomu je možné jej využít k identifikaci materiálu i na větší vzdálenost. Tento magnet je hojně využíván k zjištění, zda mezi nemagnetickým materiálem (papír, drahé kovy) se nalézá i materiál magnetický. Lze tak snadno předejít snahám o podvod při výkupu drahých kovů. Magnetická síla je 1 kN, rozměr 114x72 mm a hmotnost 1,6 kg.

Supersilný třídící magnet SmCo je osazen velmi silným samariovým magnetem. Silou je srovnatelný s výše uvedeným Supersilným třídícím magnetem. Hlavní výhodou tohoto magnetu je odolnost proti korozi (možnost použití i do vody).

Supersilný třídicí magnet UP

Nový typ supersilného třídicího magnetu jsme vybavili novým ergonomickým madlem, což umožňuje s tímto velmi silným magnetem snadno a pohodlně manipulovat. Užijte si zvýšený komfort při práci!

Supersilný třídicí magnet UPVelká síla magnetu zůstala samozřejmě zachována!

On-line prodej třídicích magnetů

V našem e-shopu si vyberete z nabídky magnetů

Kupte si třídicí magnety v e-shopu

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovácí tyčMagnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB. Nečistoty odstraníte tak, že zatáhnete za plastové madlo a magnetické nečistoty odpadnou. Prohlédněte si animaci fungování magnetické testovací tyče.

Nabízíme dva typy - funkční magnetická délka 140 mm

  • Ø 20 mm, magnetická indukce cca 5500 Gs (měřeno na povrchu magnetického jádra)
  • Ø 30 mm, magnetická indukce cca 6500 Gs (měřeno na povrchu magnetického jádra)

On-line prodej magnetických testovacích tyčí

V našem e-shopu si vyberete z nabídky testovacích tyčí

Kupte si testovací tyč v e-shopu

 

Magnetické metly

Pro použití ve sběrných surovinách doporučujeme magnetické metly, které jsou pomocníkem při úklidu manipulačních ploch (zabránění defektů pneumatik), tak při třídění železných a neželezných kovů.