Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Deskové magnetické separátory

Magnetický separátor deskový s ručním čištěním (MSP)

Magnetický separátor deskový s ručním čištěnímSeparátory jsou určeny pro separaci z lehce prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu, který by už přes dříve uvedené magnetické rošty, nepropadával plynule. Obvykle jsou osazovány feritovými magnety, na přání můžeme dodat i v provedení s magnety neodymovými (NdFeB). Magnetické separátory deskové vyrábíme s průměrem vstupního otvoru 100, 150, 200 a 250 mm.

Konstrukce deskového separátoru sypkých směsí

Magnetický separátor deskový - rozhrnovací stříškaVýhodou je nastavitelná rozhrnovací stříška, kterou je možné rovnoměrně nasměrovat tok materiálu přímo na magnetické desky a docílit tak co nejefektivnější magnetické separace i v případě instalace pod úhlem.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám

Magnetický separátor deskový s ručním čištěním - nový typ

Vývoj, výroba, montáž, servisNeustále vylepšujeme a zdokonalujeme naše výrobky. Nově vyrábíme deskový separátor, který díky jedinečnému systému odmagnetování snadněji a rychleji vyčistíte od nachytaných magnetických nečistot, což vede k úsporám času a zvyšování efektivity práce.

Tento separátor je funkčně a výškově shodný s výše uvedeným separátorem, takže je možné jej nahradit novým modelem bez nutnosti úprav. Je také vybaven rozhrnovací stříškou a osazen feritovými magnety.

Animace fungování deskového separátoru

Magnetický separátor deskový - ruční čištění - nový typ

Obraťte se na nás

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb.

Napište si o nabídku na separátor

 

Magnetický separátor deskový s automatickým čištěním (MSP FAC)

Konstrukce deskového separátoru sypkých směsí

Magnetický separátor deskový s automatickým čištěnímMagnetický separátor je ovládán pomocí pneumatických prvků FESTO. Separátor je vhodný pro separaci kovových nečistot z materiálu s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí. Separovaný materiál se sype středovou částí. Nastavitelná rozhrnovací stříška rovnoměrně nasměruje tok materiálu přímo na magnetické desky, tím je docílena nejefektivnější magnetická separace.

Magnetický separátor deskový s automatickým čištěnímMagnetické separátory deskové vyrábíme také v provedení s automatickým čištěním. Separátor je funkčně shodný s manuálně čištěným separátorem, také zástavbová výška se nemění (je tedy snadné nahradit manuálně čištěný deskový separátor automaticky čištěným).

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám

Čištění deskového separátoru

Magnetický separátor deskový s automatickým čištěnímPři procesu automatického čištění se desky přesunou do bočních částí separátoru, kde dojde k jejich odmagnetování a nachytané nečistoty automaticky odpadnou do bočních výsypek.

Magnetické desky jsou obvykle osazeny feritovými magnety. Na přání můžeme dodat i v provedení s neodymovými magnety NdFeB.

Nevýhodou zařízení je nutnost přerušení toku materiálu při automatickém čištění.

Animace automatického procesu čištění

Automatické čištění deskového separátoru

Obraťte se na nás

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb.

Napište si o nabídku na separátor