Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Magnetické válce

Magnetický válecMagnetický válec slouží k separaci kovových částí ze sypkých směsí (dřevo, kámen, uhlí, barevné kovy, odpadové směsi.atp). Samočisticí magnetický válec je vsazen do pásového dopravníku, po kterém je přepravován materiál k odseparování. Kovové částice jsou magnetickým válcem přidrženy a odnášeny až za osu válce, kde dojde k jejich odělení a kovy samovolně odpadnou.

Magnetický válecPoužitím magnetického válce se výrazně zvýší kvalita zpracovávaného materiálu. Je vhodné jej využít také tam, kde je třeba ochránit následné zařízení před poškozením kovovými částicemi. Při vyšší vrstvě dopravovaného materiálu doporučujeme použít i v kombinaci s magnetem nad dopravník, který umožní efektivně separovat kovy z horní vrstvy separovaného materiálu.

Potřebujete poradit? Ozveme se Vám

Animace fungování magnetického válce

Princip používání magnetického válce

Vývoj, výroba, montáž, servisMagnetický válec je osazen feritovými magnety. Je možné jej osadit velmi silnými neodymovými magnety NdFeB. Magnetický válec jsme schopni rozměrově přizpůsobit požadavkům zákazníka. Své uplatnění nalezne při recyklaci odpadu (k získávání magnetických materiálů z odpadových směsí), na pilách, v kamenolomech, dolech).

Obraťte se na nás

Všem zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Vyrábíme na míru dle vašich potřeb.

Napište si o nabídku na separátor

Užitečný tip pro vás - ještě účinnější separace kovů na dopravním pásu

Umístění magnetického válce do pásového dopravníku

Při separaci kovů z vyšší vrstvy materiálu na dopravním pásu doporučujeme pro maximální účinnost separace použít kromě separátoru nad dopravník nebo magnetické desky (1) také magnetický válec (2), který odseparuje kovy ze spodní části vrstvy.