Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické lišty

Prodáváme magnetické lišty do dílny nebo kanceláře. Jsou vhodné pro zavěšení kovových předmětů na stěnu nebo pro vytvoření místa na poznámky.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Testování magnetů

Abychom Vám maximálně ulehčili výběr nejvhodnějšího magnetu a zároveň mohli garantovat jeho kvalitu, rozhodli jsme se provádět měření odtrhové síly u všech typů našich magnetů. Odtrhovou silou je myšlena síla, která je nutná k odtržení magnetu od kovové podložky (ocelová deska tloušťky 10 mm). Odtrhovou sílu skutečně reálně měříme - nepoužíváme přibližné výpočty!

Zkoušky magnetů

Zkušební laboratořZkouška probíhá tak, že upneme magnet na ocelovou desku vyrobené z konstrukční oceli třídy 11 tloušťky 10 mm. Deska je ideálně rovná, leštěná. Pomocí testovacího zařízení plynule zvyšujeme odtrhovou sílu až do okamžiku, kdy dojde k odtržení magnetu od ocelové desky. Zaznamenáme sílu, při které došlo k odtržení magnetu. Zkoušku z důvodu maximální objektivity 3x opakujeme a vypočteme průměrnou odrhovou sílu.

Upozorňujeme, že se snižující se tloušťkou ocelové desky, na které je magnet upnutý, klesá odtrhová síla magnetu - jde o přirozenou vlastnost magnetismu.

Proměříme také vaše magnety - měření magnetické síly a indukce

Také nabízíme změření odtrhové síly (na přání i magnetické indukce) vámi dodaných magnetů, magnetických čoček, břemenových magnetů a dalších magnetických zařízení. Disponujeme několika různými testovacími zařízeními a tak jsme schopni měřit odtrhovou sílu v intervalu od 0 do 200 kN (což odpovídá cca 20 000 kg)! Pro vaši informaci 10 N = cca 1 kg.

Uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc, ale vyhrazujeme si právo zkoušku dodaného magnetu neprovést (např. v případě, že by mohlo dojít k poškození našich testovacích zařízení).