Vyberte si z nového zboží v našem e-shopu

  1. Barevné magnetické pásky
  2. Magnety pro domácnost
  3. Kancelářské magnety
  4. Magnety pro kutily

 

Magnetické testovací tyče

Magnetická testovací tyč sloužící k odzkoušení, jestli materiál obsahuje kovové-magnetické nečistoty. Je osazena velmi silnými neodymovými magnety NdFeB.

Výsuvný rotační magnetický separátor

Rotační separátor je určen pro separaci nečistot z hůře prostupných směsí s horšími sypnými vlastnostmi a větší zrnitostí materiálu. V průběhu separace se magnetické trubice plynule otáčejí.

Zajímá vás, jak nás hodnotí zákazníci na Heuréce?

  • Zboží bylo zabaleno nadstandardně. Doba doručení velmi krátká.
  • Spokojen,nikdy nebyl žádný problém,doporučuji
  • Doporučuju, rychlá expedice, rychlé dodání zboží a to opakovaně při kazdým nákupu.
  • Až překvapující rychlost obsluhy. Je dobré obchodovat s profesionálem.

Další hodnocení přímo na Heuréce.

Testování magnetů

Abychom Vám maximálně ulehčili výběr nejvhodnějšího magnetu a zároveň mohli garantovat jeho kvalitu, rozhodli jsme se provádět měření odtrhové síly u všech typů našich magnetů. Odtrhovou silou je myšlena síla, která je nutná k odtržení magnetu od kovové podložky (ocelová deska tloušťky 10 mm). Odtrhovou sílu skutečně reálně měříme - nepoužíváme přibližné výpočty!

Zkoušky magnetů

Zkušební laboratořZkouška probíhá tak, že upneme magnet na ocelovou desku vyrobené z konstrukční oceli třídy 11 tloušťky 10 mm. Deska je ideálně rovná, leštěná. Pomocí testovacího zařízení plynule zvyšujeme odtrhovou sílu až do okamžiku, kdy dojde k odtržení magnetu od ocelové desky. Zaznamenáme sílu, při které došlo k odtržení magnetu. Zkoušku z důvodu maximální objektivity 3x opakujeme a vypočteme průměrnou odrhovou sílu.

Upozorňujeme, že se snižující se tloušťkou ocelové desky, na které je magnet upnutý, klesá odtrhová síla magnetu - jde o přirozenou vlastnost magnetismu.

Proměříme také vaše magnety - měření magnetické síly a indukce

Také nabízíme změření odtrhové síly (na přání i magnetické indukce) vámi dodaných magnetů, magnetických čoček, břemenových magnetů a dalších magnetických zařízení. Disponujeme několika různými testovacími zařízeními a tak jsme schopni měřit odtrhovou sílu v intervalu od 0 do 200 kN (což odpovídá cca 20 000 kg)! Pro vaši informaci 10 N = cca 1 kg.

Uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc, ale vyhrazujeme si právo zkoušku dodaného magnetu neprovést (např. v případě, že by mohlo dojít k poškození našich testovacích zařízení).